Marcowa Civetta – Hotel Centrale***

 Cudowna Civetta!!!

CIVETTA – to blisko 100 km świetnie przygotowanych, połączonych ze sobą nartostrad, wśród zapierających dech w piersiach widoków. Absolutnie olbrzymią przewagą Civetty nad innymi klasowymi regionami Włoch, jest niezbyt duża baza noclegowa, co przekłada się idealnie na brak tłoków na stokach. Mnóstwo tras dla narciarzy na każdym stopniu zaawansowania. Na stoki  można dostać się z 4 ośrodków: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana.  Z Alleghe startuje kolejka wwożąca narciarzy na Col dei Baldi na wysokość ok. 2000 m n.p.m. będącego głównym węzłem komunikacyjnym całej stacji. Stąd każdy może wybrać najlepsze dla siebie trasy narciarskie. Nie bez znaczenia jest niesamowita ekspozycja tras i piękne szpiczaste Dolimity wznoszące się wysoko nad głowami. W cenie oferty wliczony jest sześciodniowy skipass Civetta, jeżeli ktokolwiek chciałby, może rozszerzyć karnet o jeden, bądź dwa dni z oferty Dolomiti Superski. Dzięki temu, dojeżdżając zaledwie 7 km do Malga Ciapelli, można skosztować Marmolady i „wskoczyć” na Sella Rondę z z Arabbą, Val Gardeną, itd. Niespełna 20 km z hotelu mamy do Cortiny d’Ampezzo. Uwierzcie jednak proszę, że spędzając 6 dni tylko w Civettcie będziecie więcej niż zachwyceni. Wieczorne rozrywki jakie oferuje region: lodowisko, pizzerie, dyskoteki, bary, dopełniają całości. I jeszcze ten termin! Absolutny top!

 

Zakwaterowanie:

Hotel Centrale***

To wyjątkowy hotel umiejscowiony w samym centrum Alleghe!!! Do około restauracje, kawiarnie, sklepy, ale co absolutnie najważniejsze, od wyjścia z hotelu jest dokładnie 270 metrów do głównej gondoli. Hotel oddaje nam do dyspozycji komfortowe pokoje urządzone w typowo alpejskim stylu, bezpłatne wifi, spa z sauną i jacuzzi, pokój zabaw dla młodszych dzieci i absolutnie fantastyczną tawernę! Romantyczny spacer na deptaku, nad jeziorem, 150 metrów od hotelu – całkowicie bezpłatnie:)

Wyżywienie:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego i przepyszne obiadokolacje, do wyboru z karty dań, z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Civetty, ale to nie wszystko! Nie obejdzie się bez karaoke, czy kalamburów. Parę wieczorów spędzimy niezmiennie na pogadankach narciarskich:)

Uwaga! Przygotujcie się, w jeden z wieczorów naszego wyjazdu czeka nas przebierana dyskoteka. Obowiązują stroje lat 60-tych, 70-tych i 80-tych.

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 110 euro.

 

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem narciarskim w Wiener TU Vienna Insurance Group. W skład produktu wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 euro (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 2.000 euro, OC 20.000 euro, bagażu podróżnego 200 euro. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

 

02 – 09.03.2024    830 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Civetta,  zakwaterowanie, wyżywienie HB, korzystanie z hotelowego SPA, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1.5 euro za dzień pobytu.

Dojazdu autokarem +130 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 110 euro

Zniżki hotelowe:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:

– dziecko, które nie skończyło jeszcze 5 lat – bezpłatnie!!!
– dzieci 5-7 lat: minus 190 euro
– dzieci 8-12 lat: minus 115 euro
– 13 lat i więcej: minus 80 euro

Zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona od 2008, do 2015: minus 55 euro.
– dzieci ur. w 2016 roku i później.: minus 280 euro.

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.