Szkolenie narciarskie

sitnZapraszamy do udziału w kursach grupowych i szkoleniach indywidualnych organizowanychprzez Licencjonowaną Szkołę Narciarską Travelspot.PZN.svg

Szkolenie grupowe Ski dla dorosłych i młodzieży od 13 roku życia:

  • 15 godzin profesjonalnego szkolenia na 3 poziomach zaawansowania;
  • Videoanaliza;
  • Liczebność grup: 5-10 os
  • Cena kursu 110 euro

Uwaga!
Szkolenie grupowe wykupowane jest w biurze. Deklaracje na miejscu mogą nie być uwzględniane ze względu na brak instruktora lub miejsca w danej grupie szkoleniowej.
Zajęcia grupowe odbywają się przy min. 5 osobach chętnych na konkretny poziom zaawansowania i trwają po 2,5 h dziennie. W przypadku nieuformowania się dostatecznej grupy szkoleniowej, a obecności instruktora na miejscu proponujemy szkolenia indywidualne w tej samej cenie, ale skrócone czasowo: 1-2 osoby po 1 h dziennie lub w przypadku 3-4 osób po 1,5 h dziennie.
Zajęcia w grupach odbywają się naprzemiennie w bloku porannym i południowym według grafiku prowadzonego przez Kierownika Wyszkolenia. I blok (poranny) z reguły zaczyna się między 09:30 a 10:00; II blok (południowy) zaczyna się między 12:00 a 12:30. Różnice wynikają z innego czasu dojazdu na stok w różnych okręgach. Pierwszego dnia zajęć (niedziela), ze względu na logistykę dostarczenia skipass’ów oraz pomoc w wypożyczeniu sprzętu, godziny rozpoczęcia zajęć mogą ulec przesunięciu.

Poziomy Zaawansowania
Prosimy uważnie zapoznać się z wytycznymi przedstawionymi poniżej. Przypominamy, że zajęcia są szkoleniami grupowymi, dlatego tez z uwagi na dobro całej grupy, w przypadku, gdy ktoś będzie znacząco odbiegał od poziomu grupy i nie będzie możliwości przeniesienia go do innej, może zostać wykluczony bez zwrotu kosztów szkolenia, a zaproponowane zostanie mu dodatkowo płatne szkolenie indywidualne.

Grupowe szkolenia narciarskie prowadzone są w następujących grupach zaawansowania:

Stopień Podstawowy 
Zajęcia przewidziane dla osób stojących pierwszy raz na nartach lub czujących się bardzo niepewnie nawet na najprostszych, płaskich trasach. W programie zajęć znajdzie się wszystko co składa się na podstawową naukę jazdy: oswajanie ze sprzętem, przestępowania, pozycja płużna, ćwiczenia i skręty stopnia podstawowego. Jak najwięcej zabawy na nartach w niestresującym tempie, opakowanym w świetną atmosferę.

Stopień Średniozaawansowany
Zajęcia przewidziane dla osób jeżdżących już na nartach, bez strachu zjeżdżających z niebieskich tras, niepewnie jednak czujących się na trasach czerwonych i czarnych, jeżdżących nieskutecznie, mających znaczne braki techniczne. Po „przejeżdżeniu” kursu każdy, mamy nadzieję, będzie w pełni równolegle, czy to cięcie, czy ślizgowo, jeździł z tras prawie każdego nachylenia. Potrenujemy Śmig. Tchniemy pewność i skuteczność do Waszej jazdy. Zajęcia będą prowadzone na umiarkowanej prędkości.

Stopień Zaawansowany

Zajęcia przewidziane dla osób dobrze i bardzo dobrze jeżdżących, nie bojących się średnich prędkości jazdy, potrafiących jeździć równolegle, śmigiem, nierzadko jednak z widocznymi brakami technicznymi. Zajęcia te to przede wszystkim doskonalenie jazdy w szybkim tempie. W programie zajęć znajdą się skręty i ćwiczenia stopnia wysokiego, głównie: skręty cięte rekreacyjne i sportowe, śmig, jazda w trudnych warunkach śniegowych, próby sportowe, elementy akrobatyki narciarskiej, freestylu.

Cena 110 euro dotyczy klientów, którzy wykupili wyjazd z Travelspot. Istnieje możliwość zakupu narciarskiego szkolenia grupowego przez osoby niebędące uczestnikami naszego wyjazdu, cena w tym wypadku wynosi 160 euro.

Szkolenia indywidualne!

W naszej ofercie znajdują się również Indywidualne Szkolenia Narciarskie. Szkolenie indywidualne wykupowane jest w biurze przed wyjazdem.

Poniżej znajdziecie Państwo cennik godziny pracy instruktora w zależności od liczebności kursantów:

1h – 1 os. – 30 euro
1h – 2 os. – 40 euro
1h – 3 os. – 50 euro

Uwaga! W przypadku zgłoszeń na miejscu nie możemy zagwarantować dostępności tego szkolenia z racji ograniczonej liczby instruktorów i ograniczonej liczby godzin ich pracy.