Tutaj jeździmy

O nas

,,Wasza pra­ca wy­pełni dużą część wasze­go życia i je­dynym spo­sobem, aby być nap­rawdę usa­tys­fak­cjo­nowa­nym, jest ro­bienie
cze­goś, w co wie­rzy­cie, że jest czymś wiel­kim. Je­dynym spo­sobem na ro­bienie wiel­kich rzeczy jest ro­bienie cze­goś, co się kocha. Jeśli jeszcze te­go nie zna­leźliście
– szu­kaj­cie da­lej.’’ Steve Jobs

Efektem naszych poszukiwań jest powstałe w maju 2013 roku Biuro Turystyczne Travelspot. To tutaj realizujemy nasze pasje organizując dla Was wyjazdy na miarę Waszych potrzeb i oczekiwań.  Każde z Was znajdzie w naszej ofercie coś dla siebie.

Z racji zbliżającej się zimy narciarzom i snowboardzistom proponujemy zarówno dobrze wszystkim znane regiony, jak i nowe, nie do końca jeszcze odkryte przez polskich turystów okręgi. Profesjonalne szkolenia dla dorosłych, przedszkole narciarskie EskimoSki  dla dzieci, skipassy w cenie wyjazdu, obsługa na najwyższym poziomie – wszystko to złoży się na Wasz udany zimowy urlop.

Miłośnikom  rowerów proponujemy zarówno długie, niezapomniane  wyprawy po Europie jak i nowy, alternatywny sposób na poznanie naszej pięknej okolicy – zwiedzanie Trójmiasta na rowerze. To świetny sposób na spędzenie czasu z rodziną, czy pochwalenie się swoją małą ojczyzną przed przyjeżdżającymi gośćmi.

Nasza oferta to także obozy dla dzieci i młodzieży. Ciekawe programy, atrakcyjne miejsca, zgrana i sprawdzona kadra będą gwarancją udanego wypoczynku Waszych pociech.

Z przyjemnością zorganizujemy również wyjazdy czy imprezy firmowe skrojone idealnie na miarę Waszych potrzeb.

Sprawdźcie nas!!! :)

Travelspot Team