Apres Ski

Nie myślcie, że ograniczymy Wasz pobyt do atrakcji na stokach. Po szaleństwa na nartostradach, snowparkach, damy Wam się jeszcze wyszumieć 🙂 Na każde popołudnie, wieczór będzie jakiś pomysł. O to przykładowe, pamiętajcie jednak, że na Waszym wyjeździe możecie znaleźć niektóre z poniższych, nastawcie się więc na absolutną, stuprocentową dawkę niespodzianek :)!:

Gry zespołowe w hotelu Zagrajmy, aby nie popaść w uzależnienie od Internetu. Jenga, karty, monopol, party alias i inne nieelektroniczne zabawy będą czekać, aby wciągnąć Was do gry.

Turnieje sportowe przy stoku Siatkówka, piłka nożna, czy rugby w butach narciarskich to dopiero jest wyzwanie! Kto z Was się go podejmie? Snowboardziści tutaj mają fory 😉

Clubbing 😉  Wieczór może się zacząć od drinka w hotelu, koniec nie ma scenariusza. Macie wychodne!

Karaoke Śpiewać każdy może, trochę lepiej, lub trochę gorzej, ale nie o to chodzi, jak co komu wychodzi… czyli prawdziwa bitwa o mikrofon 🙂

Wieczór hazardu Kto tym razem rozbije bank?

Mini kurs salsy Kto jeszcze nie próbował, będzie miał szanse załapać parę kroków, kto próbował będzie mógł pochwalić się swoimi umiejętnościami i wspólnie poruszać się do latynoskich rytmów.

Tabu, kalambury Duża dawka śmiechu i super integracja. Obowiązkowy punkt programu. Nic dodać nic ująć!

DKF – dyskusyjny klub filmowy Po wspólnym obejrzeniu filmu na ‘dużej ścianie’ następuje wymiana wrażeń. Nie wstydźcie się okazywać emocji, jakie budzi w Was sztuka 😉

Wykłady z narciarstwa i snowboardu Tutaj każdy może zgłębić wiedzę techniczną lub dowiedzieć się jak serwisować czy konserwować sprzęt sportowy. Wspólnie obejrzymy ekstremalne filmiki z jazdy wyczynowców.

Atrakcje lokalne Zaraz po nartach zabawa w apres barze, a wieczorami dla chwili relaksu, czy małej odmiany, może basen, spa, czy lodowisko? Może zjazd nocny z pochodniami? Możliwości wszędzie jest wiele…

Siesta Któregoś dnia trzeba odpocząć. Możecie posiedzieć w hotelowym barze, wylegiwać się na leżakach na tarasie, na śniegu lub po prostu pójść wcześniej do łóżka.

To nie wszystkie punkty programu, tylko zarys pomysłu. W każdym miejscu atrakcje mogą się różnić w zależności od możliwości hotelowych czy okręgu. Na każdy dzień będzie coś na Was czekać. O szczegóły pytajcie pilotów, szukajcie na naszej tablicy ogłoszeń na Waszym wyjeździe.