Szkolenie snowboardowe

Zapraszamy do udziału w kursach grupowych i szkoleniach indywidualnych organizowanych przez szkołę Travelspot.pl.

Szkolenie grupowe Snowboard dla dorosłych i młodzieży od 13 roku życia:

  • 15 godzin profesjonalnego szkolenia na 2 poziomach zaawansowania;
  • Videoanaliza;
  • Liczebność grup: 5- 10 os;
  • Cena kursu 110 euro.

Uwaga!
Szkolenie grupowe wykupowane jest w biurze. Deklaracje na miejscu mogą nie być uwzględniane ze względu na brak instruktora lub miejsca w danej grupie szkoleniowej.
Zajęcia grupowe odbywają się przy min. 5 osobach chętnych na konkretny poziom zaawansowania i trwają po 2,5 h dziennie. W przypadku nieuformowania się dostatecznej grupy szkoleniowej, a obecności instruktora na miejscu proponujemy szkolenia indywidualne w tej samej cenie, ale skrócone czasowo: 1-2 osoby po 1 h dziennie lub w przypadku 3-4 osób po 1,5 h dziennie.
Zajęcia w grupach odbywają się naprzemiennie w bloku porannym i południowym według grafiku prowadzonego przez Kierownika Wyszkolenia. I blok (poranny) z reguły zaczyna się między 09:30 a 10:00; II blok (południowy) zaczyna się między 12:00 a 12:30. Różnice wynikają z innego czasu dojazdu na stok w różnych okręgach. Pierwszego dnia zajęć (niedziela), ze względu na logistykę dostarczenia skipass’ów oraz pomoc w wypożyczeniu sprzętu, godziny rozpoczęcia zajęć mogą ulec przesunięciu.

Poziomy Zaawansowania
Prosimy uważnie zapoznać się z wytycznymi przedstawionymi poniżej. Przypominamy, że zajęcia są szkoleniami grupowymi, dlatego tez z uwagi na dobro całej grupy, w przypadku, gdy ktoś będzie znacząco odbiegał od poziomu grupy i nie będzie możliwości przeniesienia go do innej, może zostać wykluczony bez zwrotu kosztów szkolenia, a zaproponowane zostanie mu dodatkowo płatne szkolenie indywidualne.

Grupowe Szkolenia snowboardowe prowadzone są w następujących grupach zaawansowania:

Stopień Podstawowy

Zajęcia przewidziane dla osób stojących pierwszy raz na desce lub czujących się bardzo niepewnie na stoku, z trudem zjeżdżających nawet po niebieskich trasach. Poznamy postawę zasadniczą, wykonamy ćwiczenia poprawiające równowagę, ześlizg boczny. Skrętem ślizgowym, odstokowym i dostokowym, spróbujemy płynnie zmienić kierunek jazdy. Jeżeli chęci pozwolą, zaczniemy wchodzić na krawędź deski.

Stopień Średniozaawansowany i Zaawansowany
Zajęcia przewidziane dla osób jeżdżących już na desce, czujących się pewnie na niebieskich trasach, nierzadko jednak z brakami technicznymi, bez wystarczającej skuteczności do swobodnego zjeżdżania czerwonymi i czarnymi trasami. Zwrócimy uwagę na poprawienie skuteczności i pewności jazdy, na naukę i doskonalenie skrętów ciętych z odciążenia i dociążenia, doskonalenie jazdy w szybkim tempie. Spróbujemy elementów Freestyle!

Cena 90 euro dotyczy klientów, którzy wykupili wyjazd z Travelspot. Istnieje możliwość zakupu snowboardowego szkolenia grupowego przez osoby niebędące uczestnikami naszego wyjazdu, cena w tym wypadku wynosi 120 euro.

Szkolenia indywidualne!

W naszej ofercie znajdują się również Indywidualne Szkolenia Snowboardowe. Szkolenie indywidualne wykupowane jest w biurze przed wyjazdem.
Poniżej znajdziecie Państwo cennik godziny pracy instruktora w zależności od liczebności kursantów:

1h – 1 os. – 30 euro
1h – 2 os. – 40 euro
1h – 3 os. – 50 euro

Uwaga! W przypadku zgłoszeń na miejscu nie możemy zagwarantować dostępności tego szkolenia z racji ograniczonej liczby instruktorów i ograniczonej liczby godzin ich pracy.