Folgarida – Hotel Kapriol***

Folgarida Marilleva Ski Area Campiglio!

Folgarida Marilleva Ski Area Campiglio to ośrodki narciarskie znajdujące się w samym centrum Słonecznej Doliny Val di Sole. Ośrodek Folgarida- Marilleva to 60 km wspaniałych tras narciarskich o różnym stopniu trudności, z nowoczesnymi wyciągami oraz systemem sztucznego naśnieżania, co zapewnia idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Folgarida to miejscowość położona na wysokości 1300 m n.p.m. z długimi szerokimi i bardzo dobrze przygotowanymi trasami. Jest to miejsce nie tylko idealne do uprawiania narciarstwa, mamy również możliwość skorzystania z wielu atrakcji poza nimi. Dostępne są tutaj lodowiska do jazdy na łyżwach i do curlingu, na miłośników nocnych rozrywek czekają liczne puby i restauracje. Marilleva to z kolei jeden z najważniejszych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w zachodniej części Trentino obejmujący trasy biegowe, zjazdowe i snowboardowe. Dzieli się na dwie części połączone ze sobą kolejką linową: Marilleva 900 i Marilleva 1400, skąd  poprowadzone są wyciągi narciarskie w kierunku Folgaridy i Madonny di Campiglio. Marilleva zapewnia bezpośredni dostęp do tras narciarskich położonych na wysokości  900-2180 m n.p.m. jak również Snowparku Halfpipe Val Panciana-Marilleva oraz oświetlonego stoku Biancaneve. Tym, którzy chcieliby skorzystać z jeszcze większej ilości świetnie przygotowanych nartostrad polecamy zakup skipassu Ski Area Campiglio. Dzięki temu karnetowi uzyskacie dostęp do tras  Madonny di Campiglio i Pinzolo, czyli łącznie do 150 km nartostrad!!

ski-area-campiglio-hotel-kapriol

Zakwaterowanie:

HOTEL KAPRIOL *** znajduje się w centrum miejscowości Folgarida, zaledwie 200 metrów od wyciągów narciarskich. To idealne miejsce do spędzenia zimowego urlopu, zawsze można tu znaleźć wysoką jakość obsługi i serdeczną atmosferę. Hotel posiada przestronne i przytulnie umeblowane pokoje w stylu trydeńskim, z widokiem na lasy świerkowe. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z suszarką do włosów, telewizor, telefon i sejf. Do dyspozycji gości jest recepcja, restauracja z panoramicznym widokiem, dyskoteka, cicha i jasna sala telewizyjna z dużym ekranem, dobrze zaopatrzony bar, miejsce do zabawy przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych, kameralne spa, z sauną i jacuzzi na zewnętrznym tarasie. Hotel zapewnia również przechowalnię nart z ogrzewaczami butów oraz zadaszony garaż. Wiele już razy byliśmy w tym hotelu i zawsze myślimy o nim z wielką tęsknotą.

WYŻYWIENIE:  

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: bogate śniadania w formie bufetu i prześwietne obiadokolacje do wyboru z karty paru propozycji. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Val Di Sole, ale to nie wszystko! Nie obejdzie się bez karaoke, czy kalamburów. Parę wieczorów spędzimy niezmiennie na pogadankach narciarskich:) Uwaga! Przygotujcie się, w jeden z wieczorów naszego wyjazdu czeka nas przebierana dyskoteka. Obowiązują stroje lat 60-tych, 70-tych i 80-tych.

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 110 euro.

iSki Rebels – dla dzieci i młodzieży
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego wraz z opieką dla dzieci w wieku 4-17 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 130 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem narciarskim w Wiener TU Vienna Insurance Group. W skład produktu wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 euro (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 2.000 euro, OC 20.000 euro, bagażu podróżnego 200 euro. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

I.   13 – 20.01.2024   830 euro
II.  20 – 27.01.2024   830 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Folgarida Marilleva, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1-2 euro za dzień pobytu. Dopłaty do karnetu Ski Area Campiglio dla osoby dorosłej: 70 euro, dla urodzonych po 30.04.2007: 50 euro.

Dojazdu autokarem +130 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 110 euro
Programu iSki Rebels + 130 euro

Zniżki i dopłaty:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 2 lat: gratis
– dzieci 3-7 lat: minus 120 euro
– od 8-12 lat: minus 60 euro
– osoby powyżej 13 lat: minus 40 euro
– dopłata do pokoju jednoosobowego: 120 euro

Dodatkowe zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 30.04.2007:  minus 80 euro
– dzieci ur. po 30.04.2015 r.:  minus 260 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.