Val di Fiemme – Hotel Dolomiti

VAL DI FIEMME

VAL DI FIEMME  to region narciarski określany często wizytówką prawdziwych Dolomitów. W jego skład wchodzą tak znane okręgi Dolomiti Superski jak Cavalese, Alpe di Pampeago, Predazzo, Obereggen, Moena, Bellamonte/Alpe di Lusia, Passo Rolle, Lavazè/Oclini. Val di Fiemme oferuje narciarzom około 150 km tras o zróżnicowanej trudności, z czego 98 proc. jest sztucznie dośnieżana, oraz 53 komfortowe urządzenia wyciągowe, pomiędzy którymi kursuje bezpłatny skibus. Trasy narciarskie, otwarte od listopada do końca kwietnia, obsługiwane są przez sieć nowoczesnych i szybkich wyciągów. Na dzieci w dolinie Val di Fiemme również czeka wiele atrakcji, jak chociażby śnieżne parki zabaw, gdzie najmłodsi mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na nartach. Czy coś jeszcze trzeba dodawać? Może warto wspomnieć o świetnie przygotowanych snowparkach, tyczkach ustawianych dla spragnionych sportowych przeżyć? W Val di Fiemme każdego dnia szusować można w innej scenerii. Najważniejsze, słońce, słońce i piękna panorama szpiczastych Dolomitów, bez których narciarstwo nie byłoby narciarstwem. Popołudniami, basen, łyżwy na odkrytym lodowisku (basen w Predazzo oraz lodowisko w Cavalese i Lago di Tesero w cenie karnetu narciarskiego), nocne jazdy na nartach i sankach w Obereggen, kawa i miejscowe wino…Val di Fiemme to przede wszystkim połączenie jakości i ceny: noclegi w przystępnych cenach, skipass, który można również połączyć z innymi okręgami Dolomiti Superski. Cóż więcej dodać…tam prędzej, czy później trzeba się znaleźć!!!

Fiemme-Obereggen pan.2012-13

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL DOLOMITI *** to przytulny hotel położony w miejscowości Capriana pośród malowniczego górskiego krajobrazu, 15 min od wyciągów w Cavalese, gdzie można również dojechać bezpłatnym ski-bussem (przystanek znajduje się 150 m od hotelu). Ten rodzinnie prowadzony hotel oferuje swoim gościom przestronne, komfortowo urządzone pokoje wyposażone w łazienkę, telefon oraz telewizor, większość z balkonami. W hotelu znajduje się również restauracja serwująca dania kuchni włoskiej oraz regionalne przysmaki, pizzeria z tradycyjnym piecem, sala telewizyjna i dyskotekowa do wszelkiego rodzaju imprez, sympatyczny bar – tawerna oraz narciarnia

WYŻYWIENIE: 

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu oraz 3-daniowe obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.

PROGRAM:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Val di Fiemme, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskiesnowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 350 zł.

EskimoSki – Przedszkole narciarskie
Istnieje możliwość wykupienia przedszkola narciarskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 450 zł.

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 PLN (w tym ratownictwo górskie) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń .

TERMIN I CENA:

Termin: Cena:
13.02. – 20.02.2016  2650 zł
20.02. – 27.02.2016  2650 zł
05.03. – 12.03.2016  2350 zł

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Val di Fiemme, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł
Przedszkola narciarskiego EskimoSki + 450 zł

ZNIŻKI:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 2 lat (śpiące na łóżku z rodzicami) – gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dzieci 3-8 lat: minus 360 zł
– dzieci 8-12 lat: minus 270 zł
– osoby powyżej 12 lat: minus 200 zł
Dopłata do jedynki:  360zł

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 28.11.1999: minus 150 zł
– dzieci ur. po 28.11.2007 r.: minus 800 zł  (nie dotyczy dzieci poniżej 2 roku życia) 

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.