Sylwester w Folgaridzie – Hotel Kapriol***

MARILLEVA – SERCE DOLINY SŁOŃCA

MARILLEVA – FOLGARIDA  znajduje się w samym centrum Słonecznej Doliny Val di Sole. . Ośrodek Folgarida-Marilleva to blisko 60 km tras narciarskich o różnym stopniu trudności, z nowoczesnymi wyciągami oraz systemem sztucznego naśnieżania, co zapewnia idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Folgarida to miejscowość położona na wysokości 1300 m n.p.m. z długimi szerokimi i bardzo dobrze przygotowanymi trasami. Jest to miejsce nie tylko idealne do uprawiania narciarstwa, mamy również możliwość skorzystania z wielu atrakcji poza nimi. Dostępne są tutaj lodowiska do jazdy na łyżwach i do curlingu, na miłośników nocnych rozrywek czekają liczne dyskoteki, puby i restauracje, których nie można ominąć podczas urlopu. Marilleva to z kolei jeden z najważniejszych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w zachodniej części Trentino obejmujący trasy biegowe, zjazdowe i snowboardowe. Dzieli się na dwie części połączone ze sobą kolejką linową: Marilleva 900 i Marilleva 1400, skąd  poprowadzone są wyciągi narciarskie w kierunku Folgaridy i Madonny di Campiglio. Marilleva zapewnia bezpośredni dostęp do tras narciarskich położonych na wysokości  900-2180 m n.p.m. jak również Snowparku Halfpipe Val Panciana-Marilleva oraz oświetlonego stoku Biancaneve. Oba ośrodki  zapewniają znakomite warunki narciarskie, a dzięki bezpłatnym skibusom są bardzo dobrze skomunikowane z całą doliną. Tym, którzy chcieliby skorzystać z jeszcze większej ilości świetnie przygotowanych nartostrad polecamy zakup skipassu SKIAREA CAMPIGLIO DOLOMITI. Dzięki temu karnetowi uzyskacie dostęp do tras znanych wszystkim Madonny di Campiglio i Pinzolo czyli łącznie do 150 km nartostrad!!

Marilleva mapa

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL KAPRIOL *** znajduje się w centrum miejscowości Folgarida, zaledwie 200 metrów od wyciągów narciarskich. To idealne miejsce do spędzenia zimowego urlopu, zawsze można tu znaleźć wysoką jakość obsługi i serdeczną atmosferę. Hotel posiada przestronne i przytulnie umeblowane pokoje w stylu trydeńskim, z widokiem na lasy świerkowe. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z suszarką do włosów, telewizor, telefon i sejf. Do dyspozycji gości jest recepcja, restauracja z panoramicznym widokiem, dyskoteka, cicha i jasna sala telewizyjna z dużym ekranem, dobrze zaopatrzony bar, miejsce do zabawy przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Hotel zapewnia również przechowalnię nart z ogrzewaczami butów oraz zadaszony garaż.

WYŻYWIENIE: 

Hotelowa restauracja zaskakuje bogatym smakiem przygotowywanych potraw. Serwuje dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu i 3-daniowe obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę. 

PROGRAM:

W tym terminie głównym punktem programu jest oczywiście przywitanie Nowego Roku! Jak każe tradycja urządzimy więc szampańską zabawę sylwestrową przy muzyce, pozostałe punkty wieczoru niech na razie pozostaną tajemnicą 🙂

Poza tym nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Marillevy/Folgaridy, a także szreg wieczornych atrakcji! Nie będzie czasu na nudę!

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
We wszystkich terminach istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego.                      6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie. Cena: 350 zł.

EskimoSki – Przedszkole narciarskie
Istnieje możliwość wykupienia przedszkola narciarskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 450 zł.

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 EURO (w tym ratownictwo górskie do 5000 EURO) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 7000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

TERMIN I CENA:

26.12.2015-02.01.2016    3250 zł

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Marilleva –Folgarida, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), kolację Sylwestrową, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA: 

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł                                                                                                                        Przedszkola narciarskiego EskimoSki +450 zł

Istnieje możliwość rozszerzenia skipassu Marilleva-Folgarida na skipass 6 dni Skiarea Campglio-  dopłata 280 zł. Dopłatę należy uiścić w biurze przed wyjazdem.

Uwaga! Osoby korzystające ze szkolenia grupowego z instruktorem zajęcia odbywać się będą wyłącznie na stokach Marillevy i Folgaridy.

ZNIŻKI:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko poniżej 2 lat (śpiące na łóżku z rodzicami) – gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dzieci 2-8 lat : minus 280 zł
– dzieci 8-12 lat : minus 140 zł
– dzieci 12–16 lat : minus 70 zł
Dopłata do jedynki:  300 zł

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 30.11.1998: minus 120 zł
– dzieci ur. po 30.11.2006 r.: minus 410 zł  (nie dotyczy dzieci poniżej 3 roku życia)

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem w zakładce Komunikaty Wyjazdowe.