Słoneczne stoki Civetty – Hotel Nigritella***

 Puste stoki Civetty!!!

CIVETTA – to blisko 100 km świetnie przygotowanych, połączonych ze sobą nartostrad,  wśród zapierających dech w piersiach widoków. Brak mocno rozwiniętej bazy noclegowej powoduje, że na stokach Civetty nigdy nie jest tłoczno. Przeważająca ilość tras poprowadzona jest z myślą o średniozaawansowanych narciarzach, znajdzie się jednak miejsce na osoby stawiające pierwsze kroki, czy to amatorów najśmielszych zjazdów. Na stoki  można dostać się z 4 ośrodków: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana. W cenie oferty wliczony jest sześciodniowy skipass Civetta, bardziej zaawansowani narciarze, spragnieni nowych miejsc, mogą rozszerzyć karnet o jeden, bądź dwa dni z oferty Dolomiti Superski. Dzięki temu, dojeżdżając zaledwie 13 km do Malga Ciapelli, można skosztować Marmolady i „wskoczyć” na Sella Rondę z z Arabbą, Val Gardeną, czy przejechać zaledwie 20 km, żeby pędzić dzień w Cortinie d’Ampezzo. Jeżeli jednak zależy nam głównie na narciarstwie najwyższej próby, na przejżystych, szerokich, twardych, pustych nartostradach, nikt z Civetty nie ruszy się ani na moment. Wieczorne rozrywki jakie oferuje region: lodowisko, pizzerie, dyskoteki, bary, dopełniają całości. 

Zakwaterowanie:

Hotel Nigritella***

Świetny hotel, oddalony 950m od wciągu z Santa Fosca (przystanek skibussowy pod samym hotelem), oddaje nam do dyspozycji  pokoje, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, darmowym wifi, świetną restaurację i tawernę. Hotel ma porządny basen, z którego korzystanie jest wliczone w cenę pobytu. Ponadto spa, bilard, piłkarzyki, mała sala fitness. Kompletna bajka:)!

Wyżywienie:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego i przepyszne obiadokolacje, do wyboru z paru propozycji, z wielkim, różnorodnym barem sałatkowym. Co bardzo ważne, wino i woda do obiadokolacji są wliczone w cenę:)

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Civetty, ale to nie wszystko! Nie obejdzie się bez karaoke, czy kalamburów. Parę wieczorów spędzimy niezmiennie na pogadankach narciarskich:)

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 90 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

05.03 – 12.03.2022      710 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Civetta,  zakwaterowanie, wyżywienie HB (wino, woda mineralna bez limitu do obiadokolacji), korzystanie z hotelowego basenu, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1.5 – 2 euro za dzień pobytu. Korzystania z sauny i łaźni tureckiej.

Dojazdu autokarem +110 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro

Zniżki hotelowe:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 2 lat – bezpłatnie!!!
– dzieci 3-6 lat: minus 195 euro
– dzieci 7-11 lat: minus 115 euro
– 12 lat i więcej: minus 75 euro
Dopłata do jedynki: 105 euro

Zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 30.11.2005: minus 40 euro
– dzieci ur. po 30.11.2013 r.: minus 180 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.