Monte Bondone- H. Arcadia *** i Candriai***

MONTE BONDONE

MONTE BONDONE to niewątpliwa Perełka Dolomitów. Niewielki okręg usytuowany zaledwie 15km od autostrady i 18km od Trento. Niewiele powyżej 20 km tras narciarskich nie rzuca na kolana, dopóki nie skosztujemy choć jednej z nich. Z pewnością nie powinniśmy proponować tego okręgu narciarzom, którzy podczas jednego wyjazdu lubią nie powtórzyć trasy, ale jeżeli komuś zależy na kwintesencji narciarstwa, czy snowboardu, to miejsce doskonałe! Trasa Gran Pista, słynna na całe Włochy, 3.5 km szerokiego zjazdu z 800-metrową różnicą wysokości – marzenie:) szaleństwo:) Inne trasy wcale nie ustępują. Obrazu dopełnia piękna ekspozycja, na widoczny z tras wielki park botaniczny Viote z mnóstwem rzadko spotykanej alpejskiej roślinności.
Stoki narciarskie różnego stopnia zaawansowania, fantastyczny, olbrzymi, nowy snowpark, będący niejednokrotnie gospodarzem najwyższej rangi zawodów, nocne jeżdżenie – czego chcieć więcej? Niech więc wisienką na torcie będzie, iż w każdym terminie w karnecie narciarskim jest wliczony jeden dzień jeżdżenia w oddalonej o 50km Paganelli i jeden dzień w oddalonej o 40km Folgarii.

monte bondone

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ARCADIA *** to nowy hotel, wybudowany w 2013 roku, znajdujący się u podnóża góry Monte Bondone na wysokości 984 m n.p.m. w malowniczej miejscowości Candriai. Od wyciągów narciarskich dzieli go zaledwie 3 km, bezpłatny przystanek skibussa przed hotelem. Do dyspozycji mamy salę barową, restauracyjną i pokoje w różnej konfiguarcji, od dwuosobowych, do 5osobowych apartamentów rodzinnych. Wszystkie pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, tv. Po ciężkim dniu na stoku, po południu możemy skorzystać ze strefy spa z saunami, jacuzzi, relax-room.

HOTEL CANDRIAI *** to aparthotel, znajdujący się zaledwie 150m od hotelu Arcadia***. Jest kapitalnym rozwiązaniem szczególnie dla rodzin, ponieważ hotel składa się jedynie z komfortowo wyposażonych apartamentów i już 3 osoby dostają dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym. Oczywiście hotel posiada restaurację, serwującą wyśmienite posiłki.

WYŻYWIENIE: 

Zarówno restauracja hotelu Arcadia, jak i Candriai słyną z wyśmienitej kuchni i serwują dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu i obiadokolacje do wyboru z karty. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

PROGRAM:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Monte Bondone, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
We wszystkich terminach istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie. Cena: 350 zł.

EskimoSki – Przedszkole narciarskie
W wybranych terminach (oznaczonych gwiazdką) istnieje możliwość wykupienia przedszkola narciarskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie.
Cena: 450 zł.

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 PLN (w tym ratownictwo górskie) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

TERMINY I CENY:

Termin:

Cena:

16.01.-23.01.2016*

1890 zł

23.01.-30.01.2016*

1890 zł

30.01.-06.02.2016*

1890 zł

13.02.-20.02.2016*

2250 zł

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Monte Bondone (w tym jeden dzień w Paganelli i jeden dzień w Folgarii), zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA: 

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł
Przedszkola narciarskiego EskimoSki + 450 zł (dostępne w terminach oznaczonych*)

ZNIŻKI:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko poniżej 2 lat – gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dziecko poniżej 8 lat – minus 420 zł
– dzieci 8-16 lat : minus 250 zł

Dopłata do jedynki: 400 zł

Dodatkowe zniżki skipassowe :
– młodzież urodzona po 30.11.1999: minus 120 zł
– dzieci ur. po 30.11.2007 r.: minus 480 zł

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem w zakładce Komunikaty Wyjazdowe.