Marcowe Val di Fiemme

VAL DI FIEMME  – to region narciarski określany często wizytówką prawdziwych Dolomitów. W jego skład wchodzą tak znane okręgi Dolomiti Superski jak Alpe Lusia, Predazzo/Obereggen, Alpe Cermis z Cavalese. Val di Fiemme oferuje narciarzom około 160 km tras o zróżnicowanej trudności, z czego 98 proc. jest sztucznie dośnieżana, oraz 53 komfortowe urządzenia wyciągowe, pomiędzy którymi kursuje bezpłatny skibus. Trasy narciarskie, otwarte od grudnia do końca kwietnia, obsługiwane są przez sieć nowoczesnych i szybkich wyciągów. Na dzieci w dolinie Val di Fiemme również czeka wiele atrakcji, jak chociażby śnieżne parki zabaw, gdzie najmłodsi mogą bezpiecznie stawiać pierwsze kroki na nartach. Czy coś jeszcze trzeba dodawać? Może warto wspomnieć o świetnie przygotowanych narciarskich placach zabaw dla dzieci, bordercrossach, snowparkach, bezpłatnych trasach slalomowych z pomiarem prędkości dla spragnionych sportowych przeżyć? W Val di Fiemme każdego dnia szusować można w innej scenerii. Najważniejsze, słońce, słońce i piękna panorama szpiczastych Dolomitów, bez których narciarstwo nie byłoby narciarstwem. Popołudniami, basen w hotelu, łyżwy na odkrytym lodowisku (w Cavalese i Lago di Tesero w cenie karnetu narciarskiego), nocne jazdy na nartach Cavalese i sankach w Obereggen, kawa i miejscowe wino…

Zakwaterowanie:

HOTEL BELLAMOTNE**** 

Ten fantastyczny, czterogwiazdowy hotel stanowi idealną propozycję dla gości pragnących połączyć wypoczynek w atmosferze komfortu i wygody z bliskością znanych centrów narciarskich. Pieczołowicie dobraliśmy lokalizację hotelu, który jest najbliżej ośrodka Bellamonte-Alpe Lusia, jak to tylko możliwe. Według nas, właśnie ten okręg narciarski jest absolutnie najlepszy z Val Di Fiemme. Predazzo/Obereggen choć dwa razy większe, wydaje się być dużo mniej przyjazne! 30 metrów od wyjścia z hotelowej narciarni jest przystanek skibussa, który w 5 min zawiezie nas do Alpe Lusi, kto chętny do Predazzo, bus przejedzie w około 20 min. 100 metrów od hotelu znajdziemy niewielki supermarket

Hotel oddaje do dyspozycji gości, urządzone w alpejskim stylu pokoje dwu, trzy lub czteroosobowe. Wszystkie z łazienkami, z prysznicem i suszarką, telewizją, telefonem oraz sejfem. Darmowe wifi dostępne jest w barze, restauracji i w nielicznych pokojach.

Hotel posiada zaplecze welness, na które składają się: kryty basen, sauna, sauna rzymska, mini siłownia – wszystko w cenie pobytu:)!

Wyżywienie:

Hotelowa restauracja serwuje wysmakowane dwa posiłki dziennie, śniadania w formie bufetu i obiadokolacje do wyboru z karty z bufetem przystawek i sałatek. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Val Di Fiemme, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem, czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie. Cena: 90 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

12 – 19.03.2022    655 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Val di Fiemme (Alpe Lusia, Predazzo/Obereggen (Ski Center Latemar), Alpe Cermis (Cavalese), Passo Role, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), korzystanie z basenu i jacuzzi, komplesu saun, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 2,5 euro za dzień pobytu, napoi do obiadokolacji

Dojazdu autokarem +110 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro

Zniżki hotelowe:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dzieci 0 – 2,99 lat – pobyt gratis
– dziecko 3 – 11,99 lat na 3. łóżku: minus 150 euro!!!
– dzieci i młodzież od 12 – 17,99 lat: minus 90 euro.
– dorośli: minus 45 euro.

Dopłata do pokoju jednoosobowego: 60 euro

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 27.11.2005: minus 50 euro
– dzieci ur. po 27.11.2013 r.: minus 220 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota – sobota.
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę.