Livigno – Hotel Alpen Village***

LIVIGNO – FEEL THE ALPS…

LIVIGNO to włoski ośrodek narciarski, którego nie trzeba reklamować wśród polskich turystów. Samo miasteczko położone jest w sercu Alp, w Alta Valtelinie na 1816 m.n.p.m. Należy do Włoch, ale dolina Livigno jest w strefie międzygranicznej, oddzielając Włochy od Szwajcarii. Przynosi to wiele pożytecznych korzyści cenowych, gdyż rzeczy, które zazwyczaj objęte są akcyzą, tutaj są w znacznie niższych cenach. Nie to jednak przyciąga nas najbardziej do Livigno, a jazda na świetnie przygotowanych (ponad 100 km łącznie) nartostradach od 1800 – 3000 m.n.p.m. Sezon narciarski trwa tutaj od końca listopada do początku maja. Niezliczone ilości urządzeń wyciągowych, dzięki którym nie stoi się w kolejce, jeden z 3 najlepszych  snowparków w Europie: superpipe, halfpipe, rails, kickers (www.livignopark.com), tyczki, niepowtarzalne widoki, puby apre ski, lodowisko, aquapark, kręgle, puby, dyskoteki, samochody rajdowe na torach lodowych, skutery śnieżne, czy coś jeszcze można sobie wymarzyć? To wyśnione miejsce dla każdego narciarza, czy snowboardzisty, gdzie wszystko jest na wyciągnięcie ręki, niezależnie od tego, w jakim hotelu czy apartamencie spędzamy nasz urlop. Słońce i wieczny śnieg pozwala na 100% odpoczynku. Livigno to także doskonałe miejsce dla amatorów nart biegowych. Trasy biegowe są tu zawsze doskonale przygotowane i zataczają pierścień  o długości 80 km wzdłuż rzeki Spöl. Podobno do Livigno przyjeżdża się raz, a potem się już tylko wraca.

Livigno mapa

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ALPEN VILLAGE *** panoramicznie usytuowany kompleks hotelowy zbudowany w góralskim stylu, składający się z siedmiu budynków połączonych ze sobą wewnętrznymi schodami i korytarzami. Hotel położony jest tylko 100 m od wyciągu krzesełkowego Teola Pianoni-Bass, połączonego z Mottolino. Obiekt oferuje swoim gościom dwuosobowe pokoje z możliwością dostawek, urządzone w typowo alpejskim stylu, wszystkie z pełnym węzłem sanitarnym, suszarką do włosów, telefonem oraz Tv-Sat. Do dyspozycji jest również przechowalnia sprzętu narciarskiego z ogrzewanymi szafkami, restauracja, Piano bar, sala Tv, ale przede wszystkim strefa wellness z krytym basenem. W hallu  dostępny jest darmowy Internet WiFi. Przystanek skibusa przed obiektem.

WYŻYWIENIE: 

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: śniadanie w formie bufetu, trzydaniową obiadokolację do wyboru z karty, z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji dodatkowo płatne.

PROGRAM:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Livigno, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
We wszystkich terminach istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego.                           6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.  Cena: 350 zł.

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 PLN (w tym ratownictwo górskie) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

TERMINY I CENY:

Termin: Cena:
12.12.-19.12.2015 2250 zł
09.04.-16.04.2016 2250 zł

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Livigno, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), welcome drink, korzystanie z hotelowego basenu oraz salki fitness, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA: 

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł

ZNIŻKI:

Przyznawane za trzecią i czwartą osobę w pokoju przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– Dziecko poniżej 3 lat (śpiące na łóżku z rodzicami) – gratis(przy dojeździe autokarem cena = 400 zł)
– 3-12 lat – minus 850 zł
– Osoby od 12 roku życia – minus 500 zł
Dopłata do jedynki  + 450 zł 

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem w zakładce Komunikaty Wyjazdowe.