Kronplatz – Hotel Koflerhof***SUP

KRONPLATZ     Plan de Corones to wizytówka Południowego Tyrolu. Nowoczesny, komfortowy okręg wchodzący w skład Dolomiti Superski. Prawdziwy śnieżny raj, szerokich, różnej trudności 116km tras narciarskich, 32 superkomfortowe urządzenia wyciągowe. Jakby tego było mało 200km tras biegowych. Z góry kopulastej i bezdrzewnej Plan de Corones można zjeżdżać na wszystkie 4 strony świata, co daje fantastyczną dowolność jeśli chodzi o wybór nasłonecznienia tras zjazdowych. Dla najbardziej wytrwałych 3.4km oświetlonych tras. Różnorodność tras narciarskich, od „oślich łączek” przez mnóstwo „czerwony”, do mocno „czarnych” dla najwyższej klasy ekspertów, jest gwarantem wypoczynku narciarskiego na absolutnie najwyższym poziomie!

ski_map_plan_de_corones-kronplatz

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL KOFLERHOF***SUP   Elegancki i komfortowy hotel położony w prześlicznej dolinie Anterselva, zaledwie 4 km od wyciągów stacji narciarskiej Kronplatz, której stoki narciarskie można podziwiać z hotelu (dojazd do wyciągów Kronplatz spod hotelu skibussem za opłatą 6 Euro / turnus). Koflerhof oddaje do Państwa dyspozycji centrum welness zajmujące powierzchnię 800m2 z krytym basenem (woda 28 st.C), sauną fińską, widokową strefą relaks, sauną parową ze słoną wodą, sauną skalną czy sauną w stylu Stube oraz saunami dla całych rodzin – bio i aroma. W hotelu znajdą Państwo również tyrolską restaurację która serwuje dania kuchni regionalnej oraz międzynarodowej, bar oraz stube. Pokoje w tym hotelu są przestronne, wykończone w drewnie, posiadają telewizory LCD z dostępem do telewizji satelitarnej, telefony, sejf oraz łazienki z prysznicami i suszarkami. Wifi bezpłatne w całym obiekcie.

WYŻYWIENIE:

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje do wyboru z karty, z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.

PROGRAM:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Kronplatzu, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
We wszystkich terminach istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie. Cena: 350 zł.

EskimoSki – Przedszkole narciarskie
W wybranych terminach (oznaczonych gwiazdką) istnieje możliwość wykupienia przedszkola narciarskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie.
Cena: 450 zł.

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 PLN (w tym ratownictwo górskie) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

TERMINY I CENY:

Termin:

Cena:

13.02.-20.02.2016*

3150 zł

20.02.-27.02.2016*

3150 zł

12.03.-19.03.2016

2990 zł

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Kronplatz, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), korzystanie z hotelowego wellness i basenu, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA: 

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł
Przedszkola narciarskiego EskimoSki + 450 zł (dostępne w terminach oznaczonych*)
Taksy klimatycznej płatnej na miejscu 1,3 € za dzień

ZNIŻKI:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko poniżej 2 lat (śpiące na łóżku z rodzicami) – gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dzieci 3-12 lat : minus 560 zł
– dzieci 13-17 lat : minus 340 zł
– osoby powyżej 17 lat: minus 170 zł
Dopłata do jedynki: 300 zł

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 28.11.1999: minus 250 zł
– dzieci ur. po 28.11.2007 r.: minus 800 zł (nie dotyczy dzieci poniżej 2 roku życia)

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem w zakładce Komunikaty wyjazdowe.