Folgarida Ski Area Campiglio – Hotel Kapriol*** 200 metrów od gondoli!

Folgarida Marilleva Ski Area Campiglio!

Folgarida Marilleva Ski Area Campiglio to ośrodki narciarskie znajdujące się w samym centrum Słonecznej Doliny Val di Sole. Ośrodek Folgarida- Marilleva to 60 km wspaniałych tras narciarskich o różnym stopniu trudności, z nowoczesnymi wyciągami oraz systemem sztucznego naśnieżania, co zapewnia idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Folgarida to miejscowość położona na wysokości 1300 m n.p.m. z długimi szerokimi i bardzo dobrze przygotowanymi trasami. Jest to miejsce nie tylko idealne do uprawiania narciarstwa, mamy również możliwość skorzystania z wielu atrakcji poza nimi. Dostępne są tutaj lodowiska do jazdy na łyżwach i do curlingu, na miłośników nocnych rozrywek czekają liczne puby i restauracje. Marilleva to z kolei jeden z najważniejszych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w zachodniej części Trentino obejmujący trasy biegowe, zjazdowe i snowboardowe. Dzieli się na dwie części połączone ze sobą kolejką linową: Marilleva 900 i Marilleva 1400, skąd  poprowadzone są wyciągi narciarskie w kierunku Folgaridy i Madonny di Campiglio. Marilleva zapewnia bezpośredni dostęp do tras narciarskich położonych na wysokości  900-2180 m n.p.m. jak również Snowparku Halfpipe Val Panciana-Marilleva oraz oświetlonego stoku Biancaneve. Tym, którzy chcieliby skorzystać z jeszcze większej ilości świetnie przygotowanych nartostrad polecamy zakup skipassu Ski Area Campiglio. Dzięki temu karnetowi uzyskacie dostęp do tras  Madonny di Campiglio i Pinzolo, czyli łącznie do 150 km nartostrad!!

ski-area-campiglio-hotel-kapriol

Zakwaterowanie:

HOTEL KAPRIOL *** znajduje się w centrum miejscowości Folgarida, zaledwie 200 metrów od wyciągów narciarskich. To idealne miejsce do spędzenia zimowego urlopu, zawsze można tu znaleźć wysoką jakość obsługi i serdeczną atmosferę. Hotel posiada przestronne i przytulnie umeblowane pokoje w stylu trydeńskim, z widokiem na lasy świerkowe. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z suszarką do włosów, telewizor, telefon i sejf. Do dyspozycji gości jest recepcja, restauracja z panoramicznym widokiem, dyskoteka, cicha i jasna sala telewizyjna z dużym ekranem, dobrze zaopatrzony bar, miejsce do zabawy przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. W 2017 roku zostało oddane do użytkowania niewielkie, ale przemiłe spa, z sauną i jacuzzi na zewnętrznym tarasie. Hotel zapewnia również przechowalnię nart z ogrzewaczami butów oraz zadaszony garaż. Wiele już razy byliśmy w tym hotelu i zawsze myślimy o nim z wielką tęsknotą.

WYŻYWIENIE:  

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: bogate śniadania w formie bufetu i prześwietne obiadokolacje do wyboru z karty. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Ski Area Campiglio, ale to nie wszystko! Nie obejdzie się bez karaoke czy kalamburów, mamy w końcu do dyspozycji porządną tawernę. Parę wieczorów spędzimy niezmiennie na pogadankach narciarskich:)

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 90 euro.

iSki Rebels – dla dzieci i młodzieży
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego wraz z opieką dla dzieci w wieku 4-17 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 110 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

I.   29.01 – 05.02.2022    710 euro
II.    05 – 12.02.2022    710  euro
III.   12 – 19.02.2022    780 euro
IV.   19 – 26.02.2022    780 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Folgarida Marilleva, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1-2 euro za dzień pobytu. Dopłaty do karnetu Ski Area Campiglio + 60 euro.

Dojazdu autokarem +110 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro
Programu iSki Rebels + 110 euro

Zniżki i dopłaty:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 2 lat: gratis
– dzieci 3-7 lat: minus 110 euro
– od 8-12 lat: minus 55 euro
– osoby powyżej 13 lat: minus 35 euro

Dodatkowe zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 30.11.2005: dla terminów II, III, IV minus 65 euro, dla terminu I minus 50 euro
– dzieci ur. po 30.11.2013 r.: dla terminów II, III, IV minus 220 euro, dla terminu I minus 205 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.