Ferie w Pejo – Hotel Zanella ***

PEJO – HOTEL ZANELLA ***

PEJO:

to piękna miejscowość uzdrowiskowa, usytuowana w krajowym parku Parco Nazionale dello Stelvio. Bardzo znana ze swojej niezwykle mineralnej wody. jego główną zaletą jest dziedzictwo przyrody, która w tym cichym i urokliwym ośrodku w górach pasma Ortles Cevedale pozwala na pełen relaks, leczący miejskie zagonienie i stres. Wszystko to oczywiście bez rezygnacji z oczekiwań naszych czasów i usług zapewniających sportowe wakacje zimowe, których symbolem jest nowa kolejka Peio 3000 umożliwiająca narciarzom dojazd aż do Crozi di Taviela, przed oblicze imponującej góry Monte Vioz (3.600 m n.p.m.), przed rozpoczęciem entuzjazmującego i bardzo długiego zjazdu przez dolinę Valle della Mite aż do centrum wioski.Nastawiając się na wakacje pod znakiem natury i wypoczynku, Peio nie mogło nie zadbać o przyjemne spędzenie czasu dla dzieci: obszerne parki zabaw, w wiosce i w górach sprawią, że dni będą wypełnione ruchem i zabawą. Liczne typowe bary i restauracje oferują bogaty wybór wszystkiego, co zgodne z tradycją alpejskich dolin. Choć okręg Peio nie przytłacza ilością kilometrów tras, to ich jakość jest znakomita. Bliska odległość do ośrodków Folgarida-Marilleva, Madonna di campiglio i Adamello Ski jest olbrzymim atutem dla tych, którzy zdecydują się na rozszerzenie skipassu.

MAPPA_pejo

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL ZANELLA ***  Położony w Pejo Fonti – niewielkim alpejskim uzdrowisku, pełnym sklepików, pizzerii, regionalnych restauracyjek i barów a przede wszystkim typowej alpejskiej atmosfery. Miasteczko to położone jest w centralnej części Val di Sole co sprawia iż jest ono idealnym miejscem wypadowym do największych ośrodków narciarskich w tym regionie. Dodatkową zaletą tego miejsca jest uzdrowiskowy kompleks termalny z basenem i sauną (200m od hotelu) oraz fakt iż z Pejo Fonti rozpoczynają się trasy narciarskie na ponad 3000 m (gondola 400 m od hotelu). Hotel, którego tradycje sięgają 1880 roku wykończono i utrzymano w klimacie początków ubiegłego stulecia. Hotel oddaje do Państwa dyspozycji pokoje dwu osobowe z możliwością dwóch dostawek posiadające telewizję satelitarną, łazienkę z wc, telefon. W hotelu znajduje się również restauracja gdzie skosztować można specjałów miejscowej kuchni, bar oraz narciarnia. Dodatkowo w hotelu można korzystać bezpłatnie z WiFi.

WYŻYWIENIE:

Śniadania – bufet szwedzki, obiadokolacje dwu daniowe (dwa zestawy do wyboru), bar sałatkowy. W trakcie każdego turnusu odbywa się również regionalna kolacja przy świecach.

PROGRAM:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Pejo, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania.

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.
Cena: 350 zł.

Przedszkole narciarskie Eskimoski
Istnieje możliwość wykupienia przedszkola narciarskiego dla dzieci w wieku 4-12 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie.
Cena: 450 zł.

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 10.000 EURO (w tym ratownictwo górskie do 5000 EURO) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 7000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

TERMINY I CENY:

             06.02.-13.02.2016                 2350 zł
             13.02.-20.02.2016                 2350 zł
             20.02.-27.02.2016                 2350 zł

 

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Pejo, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł
Przedszkola narciarskiego EskimoSki + 450 zł (dostępne w terminach oznaczonych*)

Taksy klimatycznej w wysokości 1€ za dobę (osoby powyżej 14 roku życia)

Istnieje możliwość rozszerzenia skipassu Pejo na:
– skipass Combi2 (4 dni w Pejo + 2 dni SKIAREA Campiglio) +160 zł
– skipass Combi3 (3 dni w Pejo + 3 dni SKIAREA Campiglio) +220 zł

 ZNIŻKI:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dzieci poniżej 2 lat– gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dzieci 2-8 lat – minus 490 zł
– dzieci 8-12 lat : minus 280 zł
Dopłata do jedynki: 400 zł

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 30.11.1999: minus 160 zł
– dzieci ur. po 30.11.2007 r.: minus 550 zł

Dodatkowe informacje:

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem w zakładce Komunikaty wyjazdowe.