Ferie na San Pellegrino – Monzoni**** z basenem, na stoku!!!

 PASSO SAN PELLEGRINO / ALPE LUSIA

Passo San Pellegrino razem z Alpe Lusia to stosunkowo młody okręg narciarski ze 100 km fantastycznie przygotowanych tras narciarskich. Okręg należy do wysokich. Już sama przełęcz Pellegrino jest na wysokości 1918 m.n.p.m., a jeżdżenie na 2500 m.n.p.m. należy do codzienności. Konsorcjum narciarskie rozumie potrzeby zimowychy turystów i wychodzi im na przeciw. Stąd, 3 świetne snowparki, będący rzadkością, zabezpieczony teren freeridowy, stoki z pomiarem czasu, narciarskie place zabaw dla dzieci. Największym jednak atutem, to długie, szerokie trasy wśród wysokich szczytów. To właśnie tutaj mieści się stok La Volata, jedyny w Val Di Fassa certyfikowany przez FIS do rozgrywania międzynarodowych biegów zjazdowych i slalomów gigantów. Mnóstwo oczywiście również tras dla bardziej początkujących narciarzy:) Wszystko na wyciągnięcie ręki.

 

Zakwaterowanie:

HOTEL MONZONI**** jest jednym z czterech hoteli, położonych na samej przełęczy San Pellegrino. Narty wpinamy pod samym hotelem:)!!! Oddaje nam do dyspozycji basen i centrum wellness, mały fitness, tawernę, duży pokój zabaw dla dzieci, darmowe wifi działające w częściach wspólnych hotelu, w pełni wyposażone pokoje. Wszystko pod samymi stokami Passo San Pellegrino!!!

Wyżywienie:

Przepyszna, urozmaicona kuchnia, to chluba hotelu. Restauracja serwuje 2 posiłki dziennie: przepyszne śniadania w formie bardzo bogatego bufetu i wyjątkowe obiadokolacje do wyboru z karty z bufetem przystawek i sałatkowym. Wiele propozycji dla dzieci, wegetariańskich. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Passo San Pellegrino i Alpe Lusia, ale to nie wszystko! Nie obejdzie się bez karaoke, czy kalamburów. Parę wieczorów spędzimy niezmiennie na pogadankach narciarskich.

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

iSki Rebels – dla dzieci i młodzieży
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego wraz z opieką dla dzieci w wieku 4-17 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 110 euro.

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 110 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

05 – 12.02.2022.  850 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass San Pellegrino/Alpe Lusia, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), korzystanie z basenu i strefy wellness, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie około 2 euro za dzień pobytu.

Dojazdu autokarem +110 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 110 euro
Programu iSki Rebels + 110 euro

Zniżki i dopłaty:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko 0 – 2 lat – gratis (ewentualne wynajęcie łóżeczka turystycznego, korzystanie z posiłków płatne jest na miejscu 35 euro za dzień pobytu)
– dzieci 3-14 lat: minus 210 euro
– od 15 lat: minus 130 euro

Uwaga!!! dzieci 3-14 lat na drugim łóżku w pokoju: minus 135 euro!

Dopłata do dwójki wykorzystywanej przez jedną osobę: 200 euro

Dodatkowe zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 27.11.2005: minus 50 euro
– dzieci ur. po 27.11.2013 r.: minus 250 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.