Zakończenie sezonu w Val di Sole

Słoneczne zakończenie sezonu Val di Sole!

Folgarida Marilleva Ski Area Campiglio to ośrodki narciarskie znajdujące się w samym centrum Słonecznej Doliny Val di Sole. Ośrodek Folgarida- Marilleva to 60 km wspaniałych tras narciarskich o różnym stopniu trudności, z nowoczesnymi wyciągami oraz systemem sztucznego naśnieżania, co zapewnia idealne warunki do uprawiania sportów zimowych. Folgarida to miejscowość położona na wysokości 1300 m n.p.m. z długimi szerokimi i bardzo dobrze przygotowanymi trasami. Jest to miejsce nie tylko idealne do uprawiania narciarstwa, mamy również możliwość skorzystania z wielu atrakcji poza nimi. Dostępne są tutaj lodowiska do jazdy na łyżwach i do curlingu, na miłośników nocnych rozrywek czekają liczne dyskoteki, puby i restauracje, których nie można ominąć podczas urlopu. Marilleva to z kolei jeden z najważniejszych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w zachodniej części Trentino obejmujący trasy biegowe, zjazdowe i snowboardowe. Dzieli się na dwie części połączone ze sobą kolejką linową: Marilleva 900 i Marilleva 1400, skąd  poprowadzone są wyciągi narciarskie w kierunku Folgaridy i Madonny di Campiglio. Marilleva zapewnia bezpośredni dostęp do tras narciarskich położonych na wysokości  900-2180 m n.p.m. jak również Snowparku Halfpipe Val Panciana-Marilleva oraz oświetlonego stoku Biancaneve. Oba ośrodki  zapewniają znakomite warunki narciarskie, a dzięki bezpłatnym skibusom są bardzo dobrze skomunikowane z całą doliną. Tym, którzy chcieliby skorzystać z jeszcze większej ilości świetnie przygotowanych nartostrad polecamy dopłatę do skipassu SKI AREA CAMPIGLIO DOLOMITI. Dzięki temu karnetowi uzyskacie dostęp do tras znanych wszystkim Madonny di Campiglio i Pinzolo czyli łącznie do 150 km nartostrad!!

ski-area-campiglio-hotel-kapriol

Zakwaterowanie:

HOTEL KAPRIOL *** Do naszych przyjaciół z Hotelu Kapriol z przyjemnością wracam rokrocznie od 8 lat. Zawsze wita nas gościnnie i serdecznie. Znajduje się w centrum miejscowości Folgarida, zaledwie 200 metrów od wyciągów narciarskich. To idealne miejsce do spędzenia zimowego urlopu, zawsze można tu znaleźć wysoką jakość obsługi i serdeczną atmosferę. Hotel posiada przestronne i przytulnie umeblowane pokoje w stylu trydeńskim, z widokiem na lasy świerkowe. Każdy pokój jest wyposażony w łazienkę z suszarką do włosów, telewizor, telefon i sejf. Do dyspozycji gości jest recepcja, restauracja z panoramicznym widokiem, dyskoteka, cicha i jasna sala telewizyjna z dużym ekranem, dobrze zaopatrzony bar, miejsce do zabawy przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych. W 2017 roku zostało oddane do użytkowania niewielkie, ale przemiłe spa, z sauną i jacuzzi na zewnętrznym tarasie. Hotel zapewnia również przechowalnię nart z ogrzewaczami butów oraz zadaszony garaż.

WYŻYWIENIE:  

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: bogate śniadania w formie bufetu i prześwietne obiadokolacje do wyboru z karty. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Folgaridy Mrillevy i Ski Area Campiglio, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 90 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Signal Iduna. W skład wchodzą: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 20.000 euro (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMIN I CENA:

16 – 23.03.2018      535 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Folgarida Marilleva, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Dopłaty do skipassu Ski Area Campiglio 40 euro.

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1.5 – 2 euro za dzień pobytu.

Dojazdu autokarem +90 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro

Zniżki:

Przyznawane zniżki trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko poniżej 2 lat – bezpłatnie!
– dzieci 2-8 lat- minus 110 euro
– dzieci 8-12 lat : minus 30 euro
Dopłata do jedynki: 70 euro

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 30.11.2002: minus 40 euro
– dzieci ur. po 30.11.2010 r.: minus 140 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.