Ukochana Civetta!

Ukochana Civetta

CIVETTA – to blisko 100 km świetnie przygotowanych, połączonych ze sobą nartostrad, wśród zapierających dech w piersiach widoków. Absolutnie olbrzymią przewagą Civetty nad innymi klasowymi regionami Włoch, jest niezbyt duża baza noclegowa, co przekłada się idealnie na brak tłoków na stokach. Mnóstwo tras dla narciarzy na każdym stopniu zaawansowania. Na stoki  można dostać się z 4 ośrodków: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana.  Z Alleghe startuje kolejka wwożąca narciarzy na Col dei Baldi na wysokość ok. 2000 m n.p.m. będącego głównym węzłem komunikacyjnym całej stacji. Stąd każdy może wybrać najlepsze dla siebie trasy narciarskie. W cenie oferty wliczony jest sześciodniowy skipass Civetta, jeżeli ktokolwiek chciałby, może rozszerzyć karnet o jeden, bądź dwa dni z oferty Dolomiti Superski. Dzięki temu, dojeżdżając zaledwie 7 km do Malga Ciapelli, można skosztować Marmolady i „wskoczyć” na Sella Rondę z z Arabbą, Val Gardeną, itd. Niespełna 20 km z hotelu mamy do Cortiny d’Ampezzo. Uwierzcie jednak proszę, że 6 dni tylko w Civetta będziecie więcej niż zachwyceni. Wieczorne rozrywki jakie oferuje region: lodowisko, pizzerie, dyskoteki, bary, dopełniają całości. 

Zakwaterowanie:

Hotel La Montanina***

Świetny hotel, oddalony 4 km od głównej gondoli i centrum miejscowości, oddaje nam do dyspozycji urządzone w alpejskim stylu pokoje, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem lcd, z darmowym wifi dostępnym w każdym pokoju, świetną restaurację i tawernę. Hotel oczywiście ma spa, z którego korzystanie jest wliczone w cenę pobytu:)!!! Codziennie bus hotelowy, spod samej narciarni, zawozi nas pod gondolę w Alleghe, a transfer to nie więcej niż 5 minut.

Wyżywienie:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego i przepyszne obiadokolacje, do wyboru z paru propozycji, z barem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Civetty, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 90 euro.

EskimoSki – Szkółka Narciarska
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego wraz z opieką dla dzieci w wieku 4-14 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 110 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

07 – 14.03.2020   620 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Civetta,  zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), korzystanie z hotelowego spa, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 13 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1 euro za dzień pobytu.

Dopłata do rozszerzonego karnetu np. 1 dzień Cortina = 56 euro

Dojazdu autokarem +90 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro
Przedszkola narciarskiego EskimoSki + 110 euro

Zniżki hotelowe:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 3 lat – bezpłatnie!!!
– dzieci 4-8 lat: minus 150 euro
– dzieci 9-12 lat : minus 90 euro

– dzieci powyżej 12 lat: minus 30 euro

Dopłata do jedynki: 105 euro

Zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 30.11.2003: minus 50 euro
– dzieci ur. po 30.11.2011 r.: minus 170 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.