San Martino Di Castrozza w lutym – Hotel Colfosco***

SAN MARTINO DI CASTROZZA/PASSO ROLE – ta niesamowita arena narciarska, położona na południowym krańcu karuzeli narciarskiej Dolomiti Superski jest nie bez przyczyny określana rafą koralową Dolomitów. Choć ilość kilometrów tras nie przytłacza, około 70 km nartostrad rozciągających się pomiędzy 1400, a 2360 m.n.p.m., to ich jakość otoczenia nie zna sobie równych. Niepojęte widoki, krajobrazy widoczne przy okazji każdego zjazdu, czy podjazdu. Piękna ekspozycja. Nowoczesne instalacje wyciągowe, stosunkowo niewielka baza hotelowa, gwarantuje brak kolejek do wyciągów. Jak widać na poniższej rycinie, karnet narciarski obejmuje San Martino i Passo Role, do którego można wygodnie dojechać skibussem.

Zakwaterowanie:

HOTEL COLFOSCO***

to świetny hotel, w świetnej lokalizacji. Przemiła i najwyższej klasy obsługa, wyśmienita włoska kuchnia, no i wreszcie nowe spa:)! Hotel jest oddalony o 750m od gondoli Tongola (przystanek skibussa praktycznie pod hotelem) i 250m od centrum miejscowości. Prócz dużej przestrzeni w hotelu, mile urządzonych pokoi, dostajemy darmowe wifi i piano bar, z codziennym programem rozrywkowym:)

Wyżywienie:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bogatego bufetu szwedzkiego i przepyszne obiadokolacje, trzydaniowe do wyboru z paru propozycji z urozmaiconym barem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Sam Martino di Castrozza, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem, czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 90 euro.

EskimoSki – Szkółka Narciarska
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego wraz z opieką dla dzieci w wieku 4-14 lat. 6 dni po 4 h szkolenia dziennie, łącznie 7 h opieki nad dziećmi dziennie. Cena: 110 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

08 – 15.02.2020 850 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass San Martino di Castrozza Passo Role, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 2 euro za dzień pobytu, korzystania z hotelowego spa – 15 euro wejście pojedyncze, 35 euro za cały tydzień.

Dojazdu autokarem +90 euro.
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro.
Szkolenie narciarskiego EskimoSki + 110 euro.

Zniżki i dopłaty hotelowe:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 2 lat – bezpłatnie!!!
– dzieci 3-11 lat: minus 225 euro.
– dzieci równe i powyżej 12 lat: minus 135 euro.

Dodatkowe zniżki skipassowe:
– młodzież urodzona po 30.11.2003: minus 70 euro.
– dzieci ur. po 30.11.2011 r.: minus 235 euro.

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota.
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę.