Rozpoczęcie palce lizać – Kronplatz

ZAPRASZAMY NA WSPANIAŁE ROZPOCZĘCIE SEZONU!

HOTEL I REGION PALCE LIZAĆ!

KRONPLATZ  – Plan de Corones to wizytówka Południowego Tyrolu. Nowoczesny, komfortowy okręg wchodzący w skład Dolomiti Superski. Prawdziwy śnieżny raj, szerokich, różnej trudności 120km tras narciarskich, 32 superkomfortowe urządzenia wyciągowe. Jakby tego było mało 200km tras biegowych. Z góry kopulastej i bezdrzewnej Plan de Corones można zjeżdżać na wszystkie 4 strony świata, co daje fantastyczną dowolność jeśli chodzi o wybór nasłonecznienia tras zjazdowych. Dla najbardziej wytrwałych 3.4km oświetlonych tras. Różnorodność tras narciarskich, od „oślich łączek” przez mnóstwo „czerwony”, do mocno „czarnych” dla najwyższej klasy ekspertów, jest gwarantem wypoczynku narciarskiego na absolutnie najwyższym poziomie!

kronplatz

ZAKWATEROWANIE: 

HOTEL KOFLERHOF***SUP   Elegancki i komfortowy hotel położony w prześlicznej dolinie Anterselva, zaledwie 4 km od wyciągów stacji narciarskiej Kronplatz, której stoki narciarskie można podziwiać z hotelu. Koflerhof oddaje do Państwa dyspozycji centrum welness zajmujące powierzchnię 800m2 z krytym basenem (woda 28 st.C), sauną fińską, widokową strefą relaks, sauną parową ze słoną wodą, sauną skalną czy sauną w stylu Stube oraz saunami dla całych rodzin – bio i aroma. W hotelu znajdą Państwo również tyrolską restaurację która serwuje dania kuchni regionalnej oraz międzynarodowej, bar oraz stube. Pokoje w tym hotelu są przestronne, wykończone w drewnie, posiadają telewizory LCD z dostępem do telewizji satelitarnej, telefony, sejf oraz łazienki z prysznicami i suszarkami. Wifi bezpłatne w całym obiekcie.

WYŻYWIENIE:

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje do wyboru z karty, z bufetem sałatkowym. Napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne.

PROGRAM:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Kronplatzu, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Szkolenie narciarskie
W tym terminie istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie. Cena: 90 euro.

UBEZPIECZENIE:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMIN I CENA:

04- 11.12.2021          720 euro

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Kronplatz, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), korzystanie z hotelowego wellness i basenu, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA: 

Dojazdu autokarem + 90 euro
Szkolenia narciarskiego + 90 euro
Taksy klimatycznej obowiązkowo płatnej na miejscu 2 € za dzień

ZNIŻKI HOTELOWE:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko poniżej 2,99 lat (śpiące na łóżku z rodzicami) – gratis
– dzieci 3-12,99 lat: minus 150 euro
– dzieci 13-17 lat: minus 90 euro
Dopłata do jedynki: 140 euro

DODATKOWE ZNIŻKI SKIPASSOWE:
– młodzież urodzona po 27.11.2005: minus 70 euro
– dzieci ur. po 27.11.2013 r.: minus 250 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę