Cortina d’Ampezzo – Hotel Capannina ***

CORTINA D’AMPEZZO – KRÓLOWA DOLOMITÓW

CORTINA D’AMPEZZO Czy jest ktoś, gdzieś na świecie, kto nie słyszałby o Królowej Dolomitów?! Majestatyczne szczyty otaczające ten najcudowniejszy kurort narciarski zapierają dech w piersiach nawet tym, którym wydaje się, że już wszystko widzieli. Jedyne co można z siebie wydusić wtedy, to zdławione: ale tu przepięknie, czy: oooch! :).
Na okręg narciarski składają się 3 obszary: Faloria z Ciristallo i Mietres, Tofana i Lagazuoi z Cinque Torri, które dają 140 fantastycznie przygotowanych tras narciarskich. 70 km dla początkujących, 50 km dla radzących sobie już dobrze narciarzy i 21 jeden dla absolutnych ekspertów, których umiejętności techniczne zostaną poddane porządnej weryfikacji! Nie bez przyczyny właśnie tutaj odbywały się zimowe Igrzyska Olimpijskie i również tutaj kręcono sceny do niezliczonych produkcji filmowych od Jamesa Bonda zaczynając. Do tego wszystkiego urokliwe miasteczko znane ze swojego górskiego klimatu. Na pewno tej pozycji nie może zabraknąć na mapie śnieżnych wojaży każdego, kto śmie się nazywać Narciarzem, czy Snowboardzistą!

cortina

 

ZAKWATEROWANIE:

HOTEL CAPANNINA*** Położony w spokojnej i słonecznej części słynnej Cortiny d’Ampezzo, zaledwie 300 metrów od głównego deptaku „Corso Italia” pełnego luksusowych sklepów, kawiarni i restauracji, oraz tylko 100 m od gondoli Freccia nel Cielo (Tofana), do pozostałych wyciągów można dotrzeć skibusem, którego przystanek znajduje się przy hotelu. Hotel w typowo alpejskim stylu, znajduje się tutaj lobby bar z kominkiem, restauracja serwująca dania kuchni włoskiej i międzynarodowe specjały, strefa welness gdzie po nartach zrelaksować można się w saunie. Dostępny jest także parking oraz ogrzewana narciarnia. Wszystkie pokoje elegancko wykończone w regionalnym stylu i wyposażone w łazienki, suszarki do włosów, telewizję oraz sejf.

WYŻYWIENIE:

Hotelowa restauracja serwuje dwa posiłki dziennie: śniadania w formie bufetu i serwowane obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę.

PROGRAM:

Na wyjeździe proponujemy pełną ofertę szkoleń narciarskich, czy snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
We wszystkich terminach istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie. Cena: 350 zł.

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Cortiny, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

UBEZPIECZENIE:

Uczestnicy są ubezpieczeni od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 40.000 PLN (w tym ratownictwo górskie) i Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 10.000 PLN. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych ubezpieczeń.

TERMIN I CENA:

Termin:

Cena:

12.03.-19.03.2016

3150 zł

 

CENA ZAWIERA:

6-dniowy skipass Cortina d’Ampezzo, zakwaterowanie, wyżywienie HB (napoje do obiadokolacji nie są wliczone w cenę), korzystanie z sauny i salki gimnastycznej, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

CENA NIE ZAWIERA:

Dojazdu autokarem +400 zł
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 350 zł
Taksy klimatycznej płatnej na miejscu 1,3 € za dzień

ZNIŻKI:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko poniżej 2 lat (śpiące na łóżku z rodzicami) – gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dzieci 3-8 lat jako trzecia osoba w pokoju – gratis (przy dojeździe autokarem cena wyjazdu =400 zł)
– dzieci 3-8 lat jako czwarta osoba w pokoju – minus 700 zł
– osoby powyżej 8 lat – minus 430 zł

Dopłata do jedynki: 500 zł

Dodatkowe zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 30.11.1999: minus 250 zł

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Osoby zainteresowane transportem samolotowym prosimy o kontakt z biurem
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem w zakładce Komunikaty wyjazdowe.