Civetta – Hotel Nigritella*** – Najlepszy termin, rewelacyjny region!!!

 Civetta w słońcu!!!

CIVETTA – to blisko 100 km świetnie przygotowanych, połączonych ze sobą nartostrad,  wśród zapierających dech w piersiach widoków. Brak mocno rozwiniętej bazy noclegowej powoduje, że na stokach Civetty nigdy nie jest tłoczno. Przeważająca ilość tras poprowadzona jest z myślą o średniozaawansowanych narciarzach, znajdzie się jednak miejsce na osoby stawiające pierwsze kroki, czy to amatorów najśmielszych zjazdów. Na stoki  można dostać się z 4 ośrodków: Alleghe, Selva di Cadore, Palafavera i Valzoldana. W cenie oferty wliczony jest sześciodniowy skipass Civetta, bardziej zaawansowani narciarze, spragnieni nowych miejsc, mogą rozszerzyć karnet o jeden, bądź dwa dni z oferty Dolomiti Superski. Dzięki temu, dojeżdżając zaledwie 13 km do Malga Ciapelli, można skosztować Marmolady i „wskoczyć” na Sella Rondę z z Arabbą, Val Gardeną, czy przejechać zaledwie 20 km, żeby pędzić dzień w Cortinie d’Ampezzo. Jeżeli jednak zależy nam głównie na narciarstwie najwyższej próby, na przejżystych, szerokich, twardych, pustych nartostradach, nikt z Civetty nie ruszy się ani na moment. Wieczorne rozrywki jakie oferuje region: lodowisko, pizzerie, dyskoteki, bary, dopełniają całości. 

Zakwaterowanie:

Hotel Nigritella***

Świetny hotel, oddalony 1,5 km od wciągu z Santa Fosca (przystanek skibussowy pod samym hotelem), oddaje nam do dyspozycji  pokoje, z pełnym węzłem sanitarnym, telewizorem, darmowym wifi, świetną restaurację i tawernę. Hotel ma porządny basen, z którego korzystanie jest wliczone w cenę pobytu i spa. Ponadto, bilard, piłkarzyki, mała sala fitness. Kompletna bajka:)!

Wyżywienie:

Hotelowa restauracja serwuje śniadania w formie bufetu szwedzkiego i przepyszne obiadokolacje, do wyboru z paru propozycji, z barem sałatkowym. Co bardzo ważne, wino i woda do obiadokolacji są wliczone w cenę:)

Program:

Nasz program to przede wszystkim codzienne szaleństwa na stokach Civetty, ale to nie wszystko! Nie samym narciarstwem czy snowboardem przecież człowiek żyje, dlatego po jeździe mamy szereg atrakcji  do zaproponowania. Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Na wyjeździe proponujemy również pełną ofertę szkoleń narciarskich i snowboardowych:

Szkolenie narciarskie i  snowboardowe
Istnieje możliwość wykupienia szkolenia narciarskiego lub snowboardowego. 6 dni po 2,5 h szkolenia dziennie.    Cena: 90 euro.

Ubezpieczenie:

Wszyscy uczestnicy są ubezpieczeni pełnym pakietem SKI w PZU. W skład ubezpieczenia wchodzi: ubezpieczenie od Kosztów Leczenia w podróży zagranicznej do 80.000 pln (w tym ratownictwo górskie), Następstw Nieszczęśliwych Wypadków do 15.000 PLN, OC 100.000 pln. Ubezpieczenie zawiera oczywiście ryzyko związane z amatorskim uprawianiem narciarstwa.

TERMINY I CENY:

09 – 16.03.2019 635 euro

Cena zawiera:

6-dniowy skipass Civetta,  zakwaterowanie, wyżywienie HB (wino, woda i soft drinki, bez limitu do obiadokolacji), korzystanie z hotelowego basenu, animacje wieczorne, ubezpieczenie, opiekę pilota.

Cena nie zawiera:

Opłaty klimatycznej dla wszystkich powyżej 14 roku życia, płatnej na miejscu w cenie 1.5 – 2 euro za dzień pobytu. Korzystania z sauny i łaźni tureckiej.

Dopłata do karnetu – 4 dni Civetta i 2 dni Dolomiti Superski +85 euro

Dojazdu autokarem +90 euro
Szkoleń narciarskich/snowboardowych + 90 euro

Zniżki hotelowe:

Przyznawane trzeciej i czwartej osobie w pokoju, przy dwóch osobach pełnopłatnych:
– dziecko do 2 lat – bezpłatnie!!!
– dzieci 3-12 lat: minus 165 euro
– powyżej 12 : minus 70 euro
Dopłata do jedynki: 105 euro

Zniżki skipassowe:

– młodzież urodzona po 26.11.2002: minus 45 euro
– dzieci ur. po 26.11.2010 r.: minus 160 euro

Dodatkowe informacje

Osoby z dojazdem własnym – zakwaterowanie: sobota –sobota
Osoby z dojazdem autokarem wyjazd w piątek, powrót w niedzielę
Komunikaty wyjazdowe dostępne będą na około tydzień przed wyjazdem.